Ядро програмного забезпечення Meta-TH0
Контакты
ООО “ПВПЗ” Завод цифровых АТС”
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
Валентина
УкраинаИвано-Франковская областьИвано-Франковскул. Пасечная, 21/176008
Карта

Ядро програмного забезпечення Meta-TH0

Зміни та нововведення в ядро Meta-TH0

Додано можливість здійснювати детальний аналіз потоків El на процесорах КВ-2/КІ-6, КВ-75 та В1-91. Додано відображення результатів роботи з більш детальними текстовими розшифровками.
Для абонентського драйвера додано ДВО — заборона визначення зворотнього номера (Calling Party Presentation Restriction).
При гарячому програмуванні дозволено змінювати назву станції та код посадки процесора, що пришвидшує заміну ТЕЗів, які вийшли з ладу.
Зроблено збереження зворотнього номера при ДВО «визначення зловмисного номера» в міжнародному форматі. Це дозволяє виявляти міжнародні зловмисні дзвінки.
Введено спеціальне відображення для каналів, при віддаленому блокуванні (через помилку чи вимірювання для абонентських каналів, або зустрічне блокування для xBrd чи ySs7).
Додано можливість зняття АВН для 1ВСК (Норка) при роботі міським протоколом взаємодії.
Додано можливість зняття АВН по команді з таблиці аналізу номера, а також можливість пропускати, чи не пропускати виклики після спроби зняти АВН і його відсутності.
Додано драйвер vZs7 – керований автозапитувач, що дозволяє робити автоматичне обдзвонювання автовідповідачів сільських станцій у нічний час з контролем обміну даними. Це дозволяє виявляти несправні канали сільських АТС.
Є можливість обмежувати вихід на міжміську мережу абонентам сільських станцій програмно (не перепаюючи РСЛ в селах і на координатних станціях). При цьому можна залишити зв'язок по місту і на спецслужби.
Є можливість заміни АВН вхідних викликів по шаблону.
Додано aInf/xInf – драйвери зовнішніх автоінформаторів (працюють з одностороннім проключенням в фазі КПВ з використанням абонентських ліній чи каналів ІКМ).
З'явилася можливість описувати цілий комутатор (аналіз номера, маршрутизацію СКС№7 та канали) в одному проекті, спільному для всіх процесорів.
В Агенті додано відображення активної таблиці конфігурації, її стану, стану світлодіодів та перемикачів на процесорі.
В ProgTabl покрашено реакцію на дії оператора.
При трасуванні взаємодії ланок сигналізації за допомогою Tracer.exe додано інформацію про назву станції, та введено автоматичну часову прив'язку.
Додано можливість програмного підключення зовнішнього вимірювача (ПИТ-801 і аналогів) до вимірювальної шини, що полегшує автоматизацію процесу тестування абонентських ліній.